E-POE KASUTUSTINGIMUSED

1. ÜLDINE

1.1. Käesolevad kasutustingimused reguleerivad OÜ Skatepargid, registrikood 12993265, registriaadressiga Saare maakond, Muhu vald, Vahtraste küla, Peetri-Nõmme, 94765 (Ettevõtja) ja ostu sooritanud isiku (Kliendi) vahel tekkivaid õigussuhteid toodete otsmisel-müümisel www.gruuviramps.ee müügikeskkonnas (Veebipoes).

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Veebipoe vahendusel toodete ostmisel-müümisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabaiigi seadused.

1.3. Ettevõtjal on õigus ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, avaldades uued tingimused internetiaadressil www.gruuviramps.ee.

2. HIND

2.1. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde ning sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%.

2.2. Toodete hinnad ja allahindlused võivad erineda teiste Ettevõtja kaupu müüvate kaubandusettevõtete hindadest ja allahindlustest.

2.3. Toote hinnale lisandub ostu vormistamisel tasu kauba kättetoimetamise eest vastavalt Kliendi asukohale ja valitud kohaletoimetamise viisile. Juhul, kui kohaletoimetusetasu rakendub, siis tasu kuvatakse ostu vormistamise etapis pärast tarneviisi sisestamist.

3. TELLIMUSE ESITAMINE

3.1. Toote ostmiseks tuleb valida sobiv toode ja vajadusel lisad ning lisada see Veebipoe ostukorvi vajutades nuppu ’’Lisa ostukorvi’’.

3.2. Ostukorvis on võimalik tooteid muuta, kustutada ja lisada kuni toote eest tasumiseni.

3.3. Tellimuse vormistamiseks tuleb minna ostukorvi ja vajutada seal nuppu “vormista ost“ ning täita seal nõutud väljad.

3.4. Peale tarneviisi kinnitamist kuvatakse lõplik ostuhind koos kauba kättetoimetamise tasuga ja saab minna edasi maksmise etappi.

3.5. Enne makse tegemist tuleb kinnitada nõustumist käesolevate kasutustingimustega tehes selleks linnukese vastavasse kasti ja valida sobiv makseviis. Ostu eest on võimalik tasuda pangalingi kaudu, krediitkaardiga või mõne muu Veebipoes kasutusel oleva makselahenduse abil. Klient tasub ostu eest 100% ettemaksuna.

3.6. Peale ostu eest tasumist saadab Ettevõtja Kliendile tellimuse kinnituse ja arve Kliendi poolt ostu vormistamisel märgitud E-posti aadressile.

3.7. Tellimus loetakse vormistatuks kui makse on laekunud Ettevõtja arveldusarvele.

3.8. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemise või muu tõrke tõttu, teavitatakse sellest Klienti esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud rahasumma viivitamatult. Kui oli tellitud mitu toodet ja tellimus on võimalik täita osaliselt, kontakteerutakse kliendiga, et kinnitada või tühistada ülejäänud kaupade tarnimine.

4. TURVALINE TASUMINE

4.1. Kauba eest tasumine toimub väljaspool Veebipoe keskkonda turvalises maksekeskkonnas eurodes:
4.1.1. pangalingiga tasudes valitud panga turvalises keskkonnas,
4.1.2. krediitkaardiga maksete korral Maksekeskus AS turvalises keskkonnas.

4.2. Pärast kauba eest tasumist pangalingiga tuleb Kliendil vajutada lingile ’’Tagasi kaupmehe juurde’’.

5. KLIENDI ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

5.1. Kõik Kliendi edastatud isikuandmed on kaitstud ja käsitletud konfidentsiaalse informatsioonina ning andmeid töödeldakse isikuandmete kaitse seaduse nõuetele vastavalt.

5.2. Ettevõtjal on õigus kasutada Kliendi poolt esitatud isikuandmeid tellimuse töötlemiseks ning kauba kätte toimetamiseks. Isikuandmeid võidakse kasutada Ettevõtja poolt parema teeninduse pakkumise eesmärgil: ostuanalüüside ja kokkuvõtete tegemiseks, Kliendile pakkumiste tegemiseks ning rahulolu küsitluste korraldamiseks.

5.3. Veebipood saadab Kliendile uudiskirju ning pakkumisi Kliendi e-posti aadressile juhul, kui klient on tellinud uudiskirja või püsikliendiks registreerimisel nõustunud postituste saamisega.

5.4. Ettevõtja ei avalda andmeid kolmandatele osapooltele, v.a posti- või kullerteenust pakkuvale ettevõtjale, et kaup Kliendini toimetada.

5.5. Andmeside Kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Kliendi isikuandmete ja panga rekvisiitide turvalisuse. Ettevõtjal puudub juurdepääs Kliendi pangaandmetele ja panga- ning maksekaardi rekvisiitidele.

6. TOODETE TARNIMINE KLIENDILE

6.1 Veebipood tarnib kaupu kõikidesse Euroopa Liidu liikmesriikidesse.

6.2 Kaubad tarnitakse Kliendile vastavalt tellimuse vormistamisel valitud tarneviisile. Veebipood tarnib kaubad Kliendile kasutades Schenker AS teenuseid. Veebipoe poolt pakutavad tarneviisid võivad erineda sõltuvalt tarne sihtkohast.

6.4 Kauba saatmiskulud kannab sõltuvalt tellimuse suurusest ja tarneviisist Klient või Veebipood. Vastav hinnainfo kuvatakse tellimuse vormistamisel:
6.4.1 Eesti siseselt on transport tasuta.
6.4.2 Ülejäänud Euroopa Liidus vastavalt kliendi asukohale.

6.5 Ettevõtja lähetab kauba postiasutustele hiljemalt neljateistkümne tööpäeva jooksul pärast müügilepingu sõlmimist.

6.6 Toote kohalejõudmine Kliendile sõltub postiasutusest. Orienteeruvad kohalejõudmise ajad on:
6.6.1 Eestis miinimum 10 kuni maksimum 20 tööpäeva,
6.6.2 Lätis, Leedus miinimum 10 kuni maksimum 25 tööpäeva,
6.6.3 Soomes miinimum 10 kuni maksimum 25 tööpäeva,
6.6.4 Ülejäänud Euroopa Liidus miinimum 1 kuni maksimum 3 nädalat.

7. TAGANEMISÕIGUS, TOODETE TAGASTAMINE JA VAHETAMINE

7.1. Kliendil on õigus ostetud toode tagastada ilma põhjust esitamata 14 kalendripäeva jooksul. Nimetatud tähtaega hakatakse arvestama alates kauba kättesaamisest või pakiautomaadi teate kättesaamisest ning see lõpeb, kui kaup ei ole edastatud 14 kalendripäeva jooksul postiasutusele tagastamiseks.

7.2. Kauba kättesaamisel on Klient kohustatud avama tootepakendi ettevaatlikult, pakendit ja toodet kahjustamata. Toodet on võimalik ilma põhjuseta tagastada või vahetada vaid juhul kui toode on kasutamata, alles on kõik etiketid ja muud saadetisega seonduvad dokumendid (sh. Kliendile väljastatud arve). Juhul, kui Klient on tagastatavat kaupa tahtlikult või hooletuse tõttu kahjustanud, on Ettevõtjal õigus keelduda kauba tagasi võtmisest või nõuda tekitatud kahjude hüvitamist.

7.3. Kauba tagastamiseks tuleb Kliendil täita kauba saatelehel olev tagastamise vorm või taganemisavalduse vorm ning tagastada koos sellega kaup.

7.4. Kauba tagastamise kulud kannab Klient, välja arvatud juhul kui tagastatav toode ei vasta tellitule (vale või defektiga) või kui toode tagastatakse koos tagastusavaldusega pakendis Gruuvi Ramps lattu hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

7.5. Veebipood tagastab Kliendile kauba eest tasutud summa peale seda, kui kaup on tagastatud ning jõudnud tagasi Ettevõtja lattu, mis asub aadressil Kadaka tee 7, 10912 Tallinn, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul.

7.6. Juhul, kui Klient soovib toodet vahetada, tuleb täita taganemisavalduse vorm. Toote tagastamisega seonduvad otsesed kulud kannab Klient.

7.7. Juhul, kui Ettevõtjal pole võimalik tagastatud toodet välja vahetada (nt soovitud suuruse puudumise tõttu), võtab Ettevõte Kliendiga ühendust sobiva lahenduse leidmiseks.

8. PRETENSIOONI ESITAMINE JA VASTUTUS

8.1. Ettevõtja vastutab kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis oli olemas üleandmise hetkel ja müüdud toodetele kehtib VÕS §-s 218 lg-s 2 sätestatud 2-aastane pretensioonide esitamise tähtaeg.

8.2. Juhul, kui Kliendil esineb Veebipoe suhtes pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile info@gruuviramps.ee või helistada telefonil +372 56993670. Pretensioonis tuleb märkida Kliendi nimi, kontaktandmed, pretensiooni esitamise kuupäev, kaubal ilmnenud puudus ja esitatava nõude sisu (sh. Omalt poolt soovitatav lahendus). Lisada tuleb ka ostu tõendav dokument. Ettevõtja vastab Kliendi kaebusele 14 päeva jooksul.

8.3. Ettevõtja ei vastuta kauba mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjude eest.

8.4. Kliendi ja Ettevõtja vahelised vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Juhul, kui Klient ja Ettevõtja ei suuda vaidluse lahendamisel kokkuleppele jõuda, siis on Kliendil õigus pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni. Menetlustingimustega saab tutvuda aadressil http://www.komisjon.ee. Kliendil on õigus pöörduda ka e-kaubanduse tarbijavaidlusi lahendavale Euroopa Liidu ODR-platvormile (Online Dispute Resolution ehk veebipõhine vaidluste lahendamine) aadressil http://ec.europa.eu/odr.

8.5. Osapoolte mittenõustumisel komisjoni otsusega on osapooltel õigus pöörduda Ettevõtja asukohajärgsesse maakohtusse.

8.6. Juhul, kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Ettevõtja puudustega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Ettevõtja Kliendile kõik müügilepinguga kaasnevad tasud.

9. KLIENDITUGI

9.1. Klienditoe telefon on +372 56993670 (avatud tööpäeviti kl 10.00-18.00) ja e-posti aadress info@gruuviramps.ee. Laupäeviti, pühapäeviti ja riiklikel pühadel on klienditugi suletud.