ETTEVÕTTEST

Gruuviramps on tänavaspordiparke ehitav Eesti ettevõte. Meie missioon on pakkuda kaasaegse disaini ja lahendustega kvaliteetseid pargilahendusi, mis on mõeldud kasutamiseks rula, BMX’i, trikitõukeratta ja trikirulluisutamise aladele. Parkide kujundamisel peame tähtsaks, et terviklahendused oleks ühtlaselt atraktiivsed kõikidele tänavaspordialadele ja tasemetele, sh. pöörame suurt tähelepanu ohutusele, kvaliteedile ning vastupidavusele. Meie meeskonda kuuluvad kogemustega harrastajad, kes tunnetavad läbi praktika väljakute toimimist. Meie eesmärk on pakkuda maksimaalset elamust parkide kasutajatele.

Tegeleme suurprojektide ehk erilahendustega skateparkide, pumptrackide ja parkuuriväljakute ehitusega. Samuti ka eraklientidele hobitegevuseks sobivate atraktsioonide tootmise ja müügiga.

Gruuviramps viib läbi tootearenduse projekti (2022-2023), mida rahastatakse EAS-i vahenditest ning liidu COVID-19 pandeemiale reageerimise raames. Projekti eesmärk on töötada välja uued tooted, mis tõstavad ettevõtte ekspordipotentsiaali. Projekti abikõlblik summa on 239418€.

TUNNUSTUSED

TAGASISIDE

Gruuviramps meeskond pidas alati kinni Peetri pargi betoonist rulapargi ehitusel kokkulepitud tähtaegadest ja nende töökvaliteet on heal tasemel. Nad mõistsid hästi betoonist rulapargi spetsiifikat ning olid orienteeritud parima tulemuse saavutamisele. Kindlasti usaldusväärsed oma ala tegijad, keda julgen soovitada!

Martin Mõttus / Nordecon AS

Tondiraba betoonist rulapargi ehituse ajaraamid olid äärmiselt kitsad, kuid koostöös Gruuviramps’iga valmis projekt õigeaegselt. Tegu on professionaalse ning kogemustega meeskonnaga, kes tunneb rulaparkide ehitusspetsiifikat hästi!

Raiki Reiljan / Tallinna Teede AS

Ehitasime Gruuvirampsiga erikujulise betoonkehandi ehk Viktori väljaku purskkaevu, Lõõtsa 1a, Tallinn. Töö tegemine oli paras väljakutse. Vaatamata mitmetele ettenägematustele saime hea koostööga vinge tulemuse. Lõppdokumentatsiooni kokkupaneku kiirus oleks võinud natuke parem olla. Kokkuvõtteks oli suhtlus ja koostöö väga hea. Järgmise korrani!

Jonatan Lige / Nordecon Betoon OÜ