RULAPARGID / PUMPTRACKID / PARKUURIVÄLJAKUD

Gruuviramps on tänavaspordiparke ehitav Eesti ettevõte. Meie missioon on pakkuda kaasaegse disaini ja lahendustega kvaliteetseid pargilahendusi, mis on mõeldud kasutamiseks rula, BMX’i, trikitõukeratta ja trikirulluisutamise aladele. Parkide kujundamisel peame tähtsaks, et terviklahendused oleks ühtlaselt atraktiivsed kõikidele tänavaspordialadele ja tasemetele, sh. pöörame suurt tähelepanu ohutusele, kvaliteedile ning vastupidavusele. Meie meeskonda kuuluvad kogemustega harrastajad, kes tunnetavad läbi praktika väljakute toimimist. Meie eesmärk on pakkuda maksimaalset elamust parkide kasutajatele.

Tegeleme suurprojektide ehk erilahendustega skateparkide, pumptrackide ja parkuuriväljakute ehitusega. Samuti ka eraklientidele hobitegevuseks sobivate atraktsioonide tootmise ja müügiga.

TAGASISIDE

Gruuviramps meeskond pidas alati kinni kokkulepitud tähtaegadest ja nende töökvaliteet on heal tasemel. Nad mõistsid hästi betoonist rulapargi spetsiifikat ning olid orienteeritud parima tulemuse saavutamisele. Kindlasti usaldusväärsed oma ala tegijad, keda julgen soovitada!

Martin Mõttus / Nordecon AS