KUIDAS OSTA E-POEST

Toote ostmiseks tuleb valida sobiv toode ja lisad ning lisada see Veebipoe ostukorvi vajutades nuppu ’’Lisa ostukorvi’’. Allpool mõned nipid, kuidas on lihtsam sobivat toodet leida:
– valige ülemisest menüüst sobiv tootekategooria;
– tootepiltide kohal saate valida toodete järjekorra ekraanil vastavalt oma eelistusele- uuemad eespool, populaarsemad eespool või allahindlusega eespool;

Ostukorvis on võimalik tooteid muuta, kustutada ja lisada kuni toote eest tasumiseni.

Tellimuse vormistamiseks tuleb minna ostukorvi ja vajutada seal nuppu “vormista ost“ ning täita seal nõutud väljad.

Peale tarneviisi kinnitamist kuvatakse lõplik ostuhind koos kauba kättetoimetamise tasuga ja saab minna edasi maksmise etappi.

Enne makse tegemist tuleb kinnitada nõustumist käesolevate kasutustingimustega tehes selleks linnukese vastavasse kasti ja valida sobiv makseviis. Ostu eest on võimalik tasuda pangalingi kaudu, krediitkaardiga või mõne muu Veebipoes kasutusel oleva makselahenduse abil. Klient tasub ostu eest 100% ettemaksuna.

Peale ostu eest tasumist saadab Ettevõtja Kliendile tellimuse kinnituse ja arve Kliendi poolt ostu vormistamisel märgitud E-posti aadressile.

Tellimus loetakse vormistatuks kui makse on laekunud Ettevõtja arveldusarvele.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemise või muu tõrke tõttu, teavitatakse sellest Klienti esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud rahasumma viivitamatult. Kui oli tellitud mitu toodet ja tellimus on võimalik täita osaliselt, kontakteerutakse kliendiga, et kinnitada või tühistada ülejäänud kaupade tarnimine. Kui tellitud kaup ei vastanud siiski ootustele, on võimalik GruuviRamps veebipoest ostetud kaup tagastada ilma põhjuseta 14 päeva jooksul või soovi korral vahetada teise sobivama toote vastu.